Refleksole

  • Refleksole Ziiip
  • Refleksole XL
  • Pozostałe Refleksole
Refleksol ziiip to roleta tekstylna zaprojektowana tak, aby tkanina pozostawała w ciągłym napięciu niezależnie od położenia. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się funkcjonalnością rolety nawet przy silnych porywistych wiatrach. Refleksol ziiip dzięki rozbudowanemu systemowi uszczelek kompensujących umożliwia pełne zaciemnienie nawet przy dużych nierównościach na elewacji budynku. Jest to jedyne rozwiązanie tego typu do stosowania na zewnątrz.

 

Reflexol Xl to system bezkasetowy. Estetyczne uchwyty i wykończenie ze stali nierdzewnej sprawia, że system ten znakomicie nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Tkanina refleksoli jest prowadzona za pomocą linki ze stali nierdzewnej z przeźroczystym oplotem wykonanym z tworzywa, zapewniającej lepszą pracę systemu.
Tkaniny dzięki połączeniu PVC i poliestru są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie UV.
Firma AKO OKNA oferuje refleksole projektowane pod klienta. Jeżeli potrzebujesz indywidualnej refleksoli - skontaktuj się z nami już dziś!

 

bezplatny-pomiar.jpg
ral-button-21211a.jpg
© 2016 Alink Multimedia